Будинок із термоблоків

Не знаєте як швидко, вигідно та надійно збудувати будинок? Спробуйте почати будівництво з пінополістирольних блоків!

Пінополістирольний блок – це два листи полістиролу, які скріплені між собою перемичкою з того ж матеріалу. Пінополістирол — це пористий пінопласт, який набуває таких властивостей в процесі обробки та склеювання. Ви будете приємно вражені результатами.

Будівництво з термоблоків це сучасна технологія, яку почали використовувати у 70-х роках минулого століття в Італії, проте вона стрімко та заслужено набула популярності у світі завдяки своїм беззаперечним перевагам. Найбільшою з них є простота у використанні: за принципом дії пінополістирольні блоки нагадують конструктор, який з‘єднується між собою та заповнюється бетоном, після чого конструкція зміцнюється та стає стійкою. Їх конструкція перетворює окремі блоки у щільний елемент, цілісність якого дуже складно порушити.

Наступною перевагою є вартість блоків: вони приблизно у два рази дешевші за звичайну цеглу. Додамо до цього суттєву економію часових затрат та отримаємо справжню мрію будівельника – за високих темпів будівництва поверх можна звести за тиждень. Дуже сумнівно, чи вдасться відтворити той ж самий трюк з цеглою. Пластичність матеріалу дозволить проєктанту втілити в життя найбільш оригінальні форми, а висока енергоефективність та рівень шумоізоляції до того ж дозволять значно зекономити на звуко- та -теплоутримуючих матеріалах.

Технологія будівництва з термоблоків називається термодім. Такий будинок не вимагає залучення висококваліфікованих спеціалістів та використання дорогих підіймальних механізмів – будь-хто зможе звести такий будинок своїми силами, детально ознайомившись з особливостями залиття фундаменту та зведення стін. Термодім розповсюджений у країнах Європи, США, Канаді та стрімко набуває популярності в Україні.

В компанії Родничок представлений широкий вибір термоблоків різних розмірів для будівництва та опалубки жилих та технічних споруд. Ми виробляємо термоблоки найрізноманітніших розмірів та призначення: їх асортимент, а також асортимент інших будівельних матеріалів, дозволить вам звести фундамент, стіни та дах будівлі користуючись виключно матеріалами нашого виробництва!

Детальніше з ними можна ознайомитись на нашому сайті у розділі «термоблоки».

ТМ Родничок – гарантія якості та надійності вашого житла!

×
Повідомлення
Введіть своє імя та номер телефону.
Наш менеджер звяжеться з Вами найближчим часом!