Товари в категорії
Залишились питання?
Залиште свої контакти і ми вам передзвонимо
Виробництво:
Компанія «Родничок» має багаторічний досвід у виробництві товарного бетону.
Виготовляючи будівельні суміші, ми передусім дбаємо про потреби клієнтів стосовно високої якості будматеріалів.
Маючи потужну виробничу базу, ми виготовляємо будь-які обсяги продукції в заявлений термін.
Про компанію
Наші заводи мають власні залізничні гілки
Що дозволяє встановлювати конкурентоспроможні ціни й здійснювати прямі поставки сировини в усі регіони.
Виготовляемо матеріали
Наші клієнти
Залишились питання?
Залиште свої контакти і ми вам передзвонимо
Про компанію:
Компанія «Родничок» користується авторитетом серед клієнтів, завдяки відповідальному ставленню до своїх зобов’язань.
Ми завжди дотримуємося слова й будуємо довірливі стосунки із замовниками й партнерами.
Такий підхід допомагає нам залишатися лідером з постачання будматеріалів різного призначення.
Детальніше
Замовлення будь-якої складності
Оптимальні обсяги
Контроль якості продукції
Товарний бетон

Завод «Родничок» виготовляє бетон товарний високої якості. Виробництво матеріалу здійснюється на автоматизованих лініях, що забезпечує швидкість та екологічність усіх робочих процесів. При цьому ми постачаємо на ринок різні види описуваного будматеріалу.

Якщо Ви вирішили недорого купити бетон для комерційного чи приватного будівництва, звертайтеся. Ми реалізуємо будь-які обсяги сумішей, котрі розрізняються за класами, міцністю, марками та іншими показниками. Це дозволить Вам підібрати матеріал з урахуванням технічних особливостей проекту.

Виробництво бетону на заводі “Rodnichok”

При виготовленні продукції на нашому заводі у Чернівцях ми дотримуємося точних параметрів дозування за ДСТУ. Матеріали проходять суворий контроль на відповідність вимогам стандартів. Як сировина використовується високомарочний цемент, пісок, вода, щебінь та хімічні добавки для покращення якісних характеристик продукції: високої рухливості, уповільненого схоплювання, швидкого набору міцності, можливістю тривалий час протистояти фізичним, хімічним та механічним навантаженням.

Де можна використовувати бетон товарний?

Бетон товарний використовується при зведені найрізноманітніших інженерних споруд і архітектурних об’єктів. В залежності від класу міцності, марки та складу матеріал застосовують у процесах будівництва мостів, тунелів, багатоквартирних і приватних будинків.

Залежно від марки товарний бетон і розчин використовуються в роботах для кладки, для будівництва опорних споруд і парканів, підготовки стяжки підлоги, для бетонних тротуарів, фундаменту, зведення будинків, будівництва дорожнього покриття, спорудження мостів та інших конструкцій. Також бетон товарний використовується для виготовлення будівельних блоків і плит, стовпів та опор, колодязних кілець, інших подібних виробів.

Марки 500 і вище через високу міцність знаходять застосування у промисловості, при зведенні об’єктів з підвищеними вимогами до стійкості та для виготовлення особливо складних конструкцій.

Завод “Родничок” виготовляє різні види товарного бетону:

  • бетон товарний гранітна суміш. Застосовується під час зведення великих архітектурних конструкцій, які повинні відповідати особливим вимогам щодо надійності. Найкраще підходить для укладення фундаментів;
  • бетон товарний щебенева суміш. Матеріал з високими показниками міцності. Використовується в процесах будівництва стрічкових фундаментів, підлог. Будматеріал характеризується хорошою морозостійкістю. Завдяки цьому добре підходить для виробництва різноманітних залізобетонних виробів;
  • бетон гравійна суміш. Застосовується під час будівництва доріг, котлованів, траншей для комунікацій, легких фундаментів, тощо.

Ціна на куб бетону

Вартість бетону визначається маркою будматеріалу. Як показник міцності суміші виступає клас розчину, який позначається від М50 до М1000 (крок 50). У промисловому та цивільному будівництві використовуються розчини марок М100-М500. Для додання бетонної суміші додаткових властивостей, таких як стійкість до теплового або хімічного впливу, застосовуються різні добавки, що підвищує вартість бетону з доставкою.
Щоб розрахувати ціну доставки суміші, необхідно взяти до уваги відстань від заводу до об’єкту замовника.

Завод “Rodnichok” більше 8 років зберігає гранично низьку ціну за 1 м3 бетону, забезпечуючи стабільно високу якість будівельних сумішей та оперативно виконуючи замовлення будь-яких обсягів. Сучасне обладнання, суворий лабораторний контроль та перевірена сировина від надійних постачальників гарантують повну відповідність продукції державним стандартам та вимогам будівельних норм. Товарний бетон нашого виробництва – гарантія швидкого та безпечного будівництва будівель та споруд промислового та цивільного призначення.

Для уточнення інформації щодо ціни за 1 куб бетону звертайтеся до наших консультантів. Радо відповімо на всі запитання, допоможемо визначитися з обсягами продукції та оформити замовлення.

Купити товарний бетон у Чернівцях

Компанія «Родничок» пропонує купити готовий бетон у Чернівцях та з доставкою по Україні. Продукція відповідає вимогам ДСТУ. Кожна партія бетонної суміші проходить суворий контроль якості та супроводжується сертифікатом відповідності, виданим власною випробувальною лабораторією.

Доставка здійснюється сучасними автобетонозмішувачами місткістю 3-12 м3. У парку компанії є спецавтомобілі, що дозволяє повністю задовольнити вимоги замовників щодо регулярності поставок.
Для подачі розчину на висоту або важкодоступні місця залучаємо продуктивні автобетононасоси.

Телефонуйте (067) 593-73-05, щоб купити недорогий бетон від заводу зі швидкою безпечною доставкою в Чернівцях та по Україні. Фахівець розрахує вартість необхідної кількості бетонної суміші потрібної марки з доставкою на об’єкт, запропонує вигідні умови співпраці.

Питання-відповіді

Відповідь: Якщо ви не можете провести точні вимірювання кількості бетону, наше підприємство надішле представника, який зробить всі необхідні розрахунки. Щоб дізнатися про вартість бетону, необхідно зв’язатися з оператором за телефоном: (067) 593-73-05.
Відповідь: Бетонну суміш доставляють на об’єкт за допомогою автосамоскида або автобетонозмішувача. Другий спосіб транспортування краще. При перевезенні бетону в автосамоскиді суміш починає розшаровуватися і потрапляє на будівельний майданчик неоднорідним. В результаті може знадобитися додаткове перемішування. В автобетонозмішувачі суміш перемішується в процесі транспортування, тому розшарування не відбувається
Відповідь: Так, щоб бетон правильно затвердів, йому потрібен обов’язковий догляд, особливо в початковий період після укладання (перші 15-28 діб).
×
Повідомлення
Введіть своє імя та номер телефону.
Наш менеджер звяжеться з Вами найближчим часом!