Товари в категорії
Залишились питання?
Залиште свої контакти і ми вам передзвонимо
Виробництво:
Виробництво термоблоків здійснюється за сучасними технологіями. При цьому використовується якісний бетон та щільні заповнювачі з надійними теплоізоляційними вкладишами.
Блоки можуть мати різну фактуру, залежно від потреб та бажань замовника. Також матеріали фарбуються у певний колір фасадними фарбами.
Про компанію
Компанія «Родничок»
Виготовляє термоблоки різних форм, гарантуючи клієнтам швидке виконання робіт, незалежно від обсягу і складності замовлення.
Виготовляемо матеріали
Наші клієнти
Залишились питання?
Залиште свої контакти і ми вам передзвонимо
Про компанію:
Компанія «Родничок» займається виготовленням сухих будівельних сумішей, товарного бетону, штучних та сипучих будматеріалів на замовлення.
Завдяки власній технічній базі, парку автомобілів та вантажної спецтехніки, ми постачаємо будь-які обсяги продукції та пропонуємо найвигідніші умови доставки.
Детальніше
Багаторічний досвід
Сучасне обладнання
Транспортування автомобілями компанії
Термоблоки

Компанія «Родничок» здійснює продаж термоблоків у Чернівцях та по всій Україні.
Термоблоки використовуються для зведення житлових та господарських будівель, комерційних об’єктів, басейнів, теплиць та інших будівельних конструкцій. Вся продукція заводу “Rodnichok” сертифікована й відповідає встановленим стандартам якості.

Виготовляються термоблоки за допомогою сучасного німецького обладнання. При цьому використовуються новітні технології, що забезпечує товарам відмінні технічні характеристики.

Термоблоки від виробника: різновиди виробів

Завод “Rodnichok” здійснює продаж термоблоків різних модифікацій:

  • стандартний. Застосовується для зведення будівель (одноповерхових, багатоповерхових), та різноманітних господарських споруд;
  • L-подібний. Встановлюється в місцях стикування з перекриттям. Слугує для завершення поверхів;
  • спеціальна потолочна плита. Використовується як елемент утеплення горизонтального перекриття;
  • покрівельна плита. Застосовується у роботах по утепленню дахів та мансардних приміщень. Зазвичай, кладеться під металочерепицю.

Окрім того, термоблоки підходять для будівництва гаражів, муніципальних чи комерційних будівель, інших об’єктів інфраструктури.

Як правильно обрати термоблок?

Підбираючи термоблоки для будівництва архітектурної конструкції, слід враховувати такі параметри виробів:

  • показники стійкості до динамічних навантажень;
  • теплоізоляційні властивості. Відповідні параметри визначаються видом ізоляційного матеріалу;

структура виробу.

Завод “Rodnichok” у Чернівцях виготовляє термоблоки на замовлення і створює різні варіанти таких матеріалів. Блок може бути порожнистим або монолітним. Також компанія виробляє армовані конструкції.

Які основні переваги термоблоків?

Термоблоки мають хороші показники звукоізоляції та теплоізоляції. При цьому дозволяють досить швидко зводити надійні й затишні будівлі.

Деякі модифікації виробів оснащені спеціальними пазами, котрі дають змогу міцно з’єднувати конструкції між собою. Таким чином, легко досягається чітка геометрія стін будинку. Це також допомагає суттєво зменшити терміни будівництва й здешевити робочий процес. Термоблоки забезпечують оптимальні показники енергоефективності.

Купити термоблоки в Чернівцях

Ми пропонуємо купити термоблоки у Чернівцях та з доставкою по Україні. Придбавши нашу продукцію, Ви зробите Вашу оселю по-справжньому затишною, комфортною та надійною. Купуючи у нас, ви застраховані від проблем на всіх етапах виконання замовлення
Наша компанія займає міцну позицію на ринку будівельних матеріалів на Західній Україні та зарекомендувала себе як надійний постачальник якісних сертифікованих будівельних матеріалів у встановлені терміни за низькими цінами.

Будьте впевнені, Ваше будівництво завершиться вчасно! У нас завжди широкий вибір товарів високої якості. Купуючи у нас, ви можете бути певні, що не переплачуєте. Зателефонуйте нам і будьте певні, що з вами спілкуються професіонали!

Питання-відповіді

Відповідь: В основному замовлення потрібно робити не менше ніж за добу. Товари зі складу ми відправляємо протягом 24 годин з моменту оформлення замовлення. Але якщо вам необхідно терміново отримати товари, то, ми можемо індивідуального узгодити терміни доставки.
Відповідь: Так можливо! У нас є послуга Заміру. Наш фахівець готовий приїхати до вас у будь-який зручний для вас час, здійснити заміри, розрахувати кількість необхідних будматеріалів. За необхідності привезе взірці матеріалів безпосередньо на об’єкт.
×
Повідомлення
Введіть своє імя та номер телефону.
Наш менеджер звяжеться з Вами найближчим часом!