Товари в категорії
Залишились питання?
Залиште свої контакти і ми вам передзвонимо
Виробництво:
Виробництво термоблоків здійснюється за сучасними технологіями. При цьому використовується якісний бетон та щільні заповнювачі з надійними теплоізоляційними вкладишами.
Блоки можуть мати різну фактуру, залежно від потреб та бажань замовника. Також матеріали фарбуються у певний колір фасадними фарбами.
Про компанію
Компанія «Родничок»
Виготовляє термоблоки різних форм, гарантуючи клієнтам швидке виконання робіт, незалежно від обсягу і складності замовлення.
Виготовляемо матеріали
Наші клієнти
Залишились питання?
Залиште свої контакти і ми вам передзвонимо
Про компанію:
Компанія «Родничок» займається виготовленням сухих будівельних сумішей, товарного бетону, штучних та сипучих будматеріалів на замовлення.
Завдяки власній технічній базі, парку автомобілів та вантажної спецтехніки, ми постачаємо будь-які обсяги продукції та пропонуємо найвигідніші умови доставки.
Детальніше
Багаторічний досвід
Сучасне обладнання
Транспортування автомобілями компанії
Додаткова інформація

Компанія «Родничок» здійснює продаж термоблоків, котрі використовуються для зведення житлових та господарських будівель, комерційних об’єктів, басейнів, теплиць та інших будівельних конструкцій. Продукція сертифікована й відповідає встановленим стандартам якості.

Виготовляються термоблоки за допомогою сучасного німецького обладнання. При цьому використовуються новітні технології, що забезпечує товарам відмінні технічні характеристики.

 

Термоблоки від виробника: різновиди виробів

 

Наша компанія здійснює продаж термоблоків різних модифікацій:

  • стандартний. Застосовується для зведення будівель (одноповерхових, багатоповерхових), та різноманітних господарських споруд;
  • L-подібний. Встановлюється в місцях стикування з перекриттям. Слугує для завершення поверхів;
  • спеціальна потолочна плита. Використовується як елемент утеплення горизонтального перекриття;
  • покрівельна плита. Застосовується у роботах по утепленню дахів та мансардних приміщень. Зазвичай, кладеться під металочерепицю.

Окрім того, термоблоки підходять для будівництва гаражів, муніципальних чи комерційних будівель, інших об’єктів інфраструктури.

 

Як правильно обрати термоблок?

 

Підбираючи термоблоки для будівництва архітектурної конструкції, слід враховувати такі параметри виробів:

  • показники стійкості до динамічних навантажень;
  • теплоізоляційні властивості. Відповідні параметри визначаються видом ізоляційного матеріалу;
  • структура виробу. Ми виготовляємо термоблоки на замовлення і створюємо різні варіанти таких матеріалів. Блок може бути порожнистим або монолітним. Також компанія виробляє армовані конструкції.

 

Які основні переваги термоблоків?

 

Ми пропонуємо купити термоблоки, що поєднують у собі багато позитивних характеристик. Вони мають хороші показники звукоізоляції та теплоізоляції. При цьому дозволяють досить швидко зводити надійні й затишні будівлі.

Деякі модифікації виробів оснащені спеціальними пазами, котрі дають змогу міцно з’єднувати конструкції між собою. Таким чином, легко досягається чітка геометрія стін будинку. Це також допомагає суттєво зменшити терміни будівництва й здешевити робочий процес.

Термоблоки забезпечують оптимальні показники енергоефективності. Придбавши нашу продукцію, Ви зробите Вашу оселю по-справжньому затишною, комфортною та надійною. 

×
Повідомлення
Введіть своє імя та номер телефону.
Наш менеджер звяжеться з Вами найближчим часом!