Товари в категорії
Залишились питання?
Залиште свої контакти і ми вам передзвонимо
Виробництво:
Для виробництва пінополістиролу ми використовуємо повністю автоматизовані лінії. Завдяки цьому швидко виконуємо замовлення будь-якої складності й можемо поставляти великі партії продукції в короткі терміни.
Виготовляється матеріал з високоякісної сировини й відповідає усім державним стандартам.
Робота виконується на умовах договору, що гарантує клієнтам оптимальні умови співпраці.
Про компанію
Замовивши наш пінополістирол
Ви отримуєте надійний і довговічний продукт для реалізації проектів будь-яких масштабів.
Виготовляемо матеріали
Наші клієнти
Залишились питання?
Залиште свої контакти і ми вам передзвонимо
Про компанію:
Компанія “Родничок” здійснює виготовлення та продаж різноманітних будівельних матеріалів.
Продукція широко застосовується під час ремонту, зведення, оздоблення житлових і господарських будівель.
Завдяки власному виробництву ми гарантуємо швидке виконання замовлень і зручні умови співпраці.
Детальніше
Багаторічний досвід роботи
Найвигідніші ціни
Лояльне ставлення до клієнтів
Екструдований пінополістирол

Завод Rodnichok пропонує недорого купити пінополістирол високої якості у Чернівцях або з доставкою у будь-яке місто України. Продукт застосовується в процесах утеплення будівель під час ремонту або на етапі зведення архітектурних об’єктів. Матеріал відрізняється хорошими ізоляційними характеристиками. Завдяки цьому його широко використовують у приватному та корпоративному будівництві, у побуті та промисловості.

Екструдований пінополістирол: важливі переваги

Пінополістирол має наступні переваги перед іншими теплоізоляційними матеріалами:

  • найнижчий коефіцієнт теплопровідності;
  • порівняно невелика вага;
  • хороші показники міцності;
  • легкість та простота обробки;
  • вологостійкість і довговічність;
  • екологічна безпека та стійкість до різноманітних хімічних речовин.

Окрім цього, пінополістирол від заводу «Родничок» відрізняється невисокою ціною. Це дозволяє застосовувати його під час утеплення квартир, приватних будинків, інших житлових приміщень.

Де застосовується екструдований пінополістирол?

Спінений полістирол виробляється з дотриманням усіх встановлених стандартів. Відповідальний підхід до виробничих процесів гарантує, що матеріал набуває необхідних ізоляційних властивостей та не містить у собі отруйних речовин.

Здійснюючи продаж пінополістиролу, наша компанія відповідає за якість будматеріалу та підтверджує можливість його використання у різних напрямках:

  • утеплення фасадів;
  • надійний захист доріг від промерзання;
  • виготовлення меблів, різноманітних предметів інтер’єру, ліпнини;
  • виробництво звукоізоляційних плит, сендвіч-панелей.

Пінополістирол може застосовуватись під час створення ізотермічної упаковки та задля реалізації інших промислових рішень.

Екструдований пінополістирол за ціною виробника: як вибрати

На сучасному ринку пінополістирол користується високим попитом. Підбираючи ізоляційний будматеріал для оздоблення будинку, ми радимо враховувати щільність матеріалу на кубічний метр, його здатність не розповсюджувати полум’я, паропроникність. Також звертайте увагу на розмір, товщину плит, тип матеріалу.

Наша компанія надає можливість обрати потрібний вид пінополістиролу, реалізуючи такі види матеріалу: ПСБ С-25, ПСБ С-35, ПСБ С-35 VEROTHERM, плита зі ступінчастим фланцем. Також у продажу є гранульований пінопласт.

Купити екструдований полістирол в Чернівцях

Купити екструдований полістирол за доступною ціною у Чернівцях можете у магазині будівельних матеріалів «Родничок». Для інших міст України доступна оперативна доставка. Ми відвантажуємо товари зі складу протягом 24 годин.

Фахівці компанії «Родничок» консультують клієнтів та приймають замовлення за допомогою телефонного та інтернет зв’язку. Ви можете зателефонувати нам на робочий телефон (067) 500-53-92 або залишити питання на сайті магазину у формі зворотного зв’язку.

Вибраний товар доставляється транспортними службами по всій території України.

Питання-відповіді

Відповідь: У складі даного матеріалу немає шкідливих компонентів, таких як фреон і фенол. Із плином часу утеплювач не починає виділяти шкідливі речовини, його можна впевнено використовувати для ізоляції громадських споруд та житлових будинків.
Відповідь: Плити з екструдованого пінополістиролу наклеюються прямо на бетонну основу. А поверх укладається гідроізоляційна мембрана. Якщо ж як гідроізолятор використовується покрівельне покриття, що наплавляється, то бажано, укласти поверх плит з екструдованого пінополістиролу азбестоцементні листи. Тільки потім наплавляти гідроізоляцію. Це забезпечує легкість конструкції.
×
Повідомлення
Введіть своє імя та номер телефону.
Наш менеджер звяжеться з Вами найближчим часом!