Товари в категорії
Колір
  • Одиниця виміру: м.кв
  • Товщина (мм): 0.43
  • Довжина (мм): 2000
Залишились питання?
Залиште свої контакти і ми вам передзвонимо
Виробництво:
Гладкий лист виготовляється з холоднокатаної сталі. Має захисне цинкове і полімерне покриття певного кольору.
За бажанням клієнта можлива порізка металопрокату з урахуванням потреб і особливостей майбутнього використання.
При цьому ми пропонуємо продукцію різної товщини для реалізації будь-яких проектів.
про компанию
Строки виконання замовлень визначаються обсягами роботи.
Поставки здійснюються автотранспортом компанії зі складів до об’єктів.
Виготовляемо матеріали
Наші клієнти
Залишились питання?
Залиште свої контакти і ми вам передзвонимо
Про компанію:
Компанія «Родничок» виготовляє лише високоякісні матеріали й суміші, що використовуються в усіх галузях будівництва.
Асортимент включає такі вироби як бетон, листовий метал, металочерепиця, сайдинг, тощо.
Застосовуючи власну виробничу базу, компанія пропонує лояльні умови і демократичні ціни.
Детальніше
Вигідні й зручні умови співпраці
Широкий асортимент високоякісної продукції
Доставка в будь-який регіон
Додаткова інформація

Металевий гладкий лист – це різновид металопрокату, що широко використовується у сучасному будівництві. Під час виробництва матеріал піддається оцинковці, завдяки чому його технічні й експлуатаційні характеристики суттєво поліпшуються. Листовий метал стає більш стійким до атмосферних явищ та різноманітних агресивних середовищ.

Компанія Rodnichok пропонує купить лист гладкий металевий за демократичною ціною. Будматеріал відповідає встановленим стандартам якості і може бути застосований для ремонту або зведення архітектурних об’єктів: парканів. будівель, гаражів, тощо.

 

Лист гладкий з металу: основні переваги

 

Описуваний матеріал характеризується високою стійкістю до корозії. Це забезпечується захисним покриттям. Також листовий метал може піддаватися різним видам обробки: гнуття, вальцювання, штампування, витяжка.

Гладкий лист металевий відрізняється довговічністю експлуатації. Він не боїться вологи, ультрафіолету, мікроорганізмів. Його можна фарбувати та покривати лаком.

Наша компанія пропонує споживачам широкий сортамент оцинкованого листа з металу. Листи різняться між собою розмірами та різною товщиною цинкового покриття.

Окрім того,  лист гладкий є екологічно безпечним й вільно використовується під час будівництва або ремонту житлових будинків, навчальних закладів, інших споруд і об’єктів.

 

Гладкий лист з металу: застосування

 

Продукція компанії «Родничок» використовується в багатьох напрямках. З оцинкованого листового заліза виробляють такі будівельні матеріали як металочерепиця, профнастил, будівельний профіль. Також матеріал застосовується в автомобілебудуванні.

Головною сферою використання гладкого листа металевого є будівництво. З його допомогою проводять різноманітні монтажні роботи, створюють металоконструкції. Відповідні вироби мають незначну вагу. Це зменшує навантаження на важливі несучі елементи будівлі чи споруди.

Лист гладкий застосовується для зведення гаражів, складських приміщень, ангарів. Ним можна перекрити дах. За допомогою листової сталі оздоблюють балкони і лоджії, стіни.

Рекомендуємо купити лист гладкий металевий. Матеріал стане у нагоді під час ремонту господарської споруди, облаштування дачної чи присадибної ділянки, зведення тимчасової або капітальної будівлі.

×
Повідомлення
Введіть своє імя та номер телефону.
Наш менеджер звяжеться з Вами найближчим часом!