Товари в категорії
Колір
 • Одиниця виміру: кв.м
 • Загальна ширина (мм): 1200
 • Корисна ширина (мм): 1110
Залишились питання?
Залиште свої контакти і ми вам передзвонимо
Виробництво:
Потужні виробничі лінії дозволяють нам швидко виготовляти металочерепицю високої якості та надійності.
Ми пропонуємо клієнтам покрівельні матеріали, що відрізняються відстанню між сходинками, формою і висотою хвиль.
Для виробництва металочерепиці використовуємо оцинковану сталь зі спеціальним полімерним покриттям. З урахуванням власних потреб замовник може обрати матеріал певної товщини та кольору.
Про компанію
Ми виготовляємо продукцію в будь-яких обсягах.
Замовте металочерепицю та облаштуйте свій будинок на власний смак!
Виготовляемо матеріали
Наші клієнти
Залишились питання?
Залиште свої контакти і ми вам передзвонимо
Про компанію
Компанія “Родничок” починала свою діяльність з виробництва вікон і дверей з ПВХ та алюмінію.
Нині ми виготовляємо найрізноманітніші будматеріали й сухі будівельні суміші.
Сучасне обладнання, досвідчені спеціалісти та новітні технології дають нам змогу гарантувати високу якість продукції.
Детальніше
Привабливі умови для плідної співпраці.
Високоякісна сировина, надійність продукції.
Швидке та безпечне транспортування матеріалів.
Металочерепиця

Металочерепиця від заводу Rodnichok – це сучасний будматеріал для покрівельних робіт. Продукт виготовляється з тонколистової сталі, міді чи алюмінію. Має спеціальний полімерний шар, котрий захищає матеріал від вологи, ультрафіолету та інших негативних чинників.

Пропонуємо купити металочерепицю на дах за вигідною ціною в Чернівцях та з доставкою по Україні. Будматеріал використовується під час ремонту та будівництва приватних будинків, дач, інших архітектурних об’єктів.

Листова та модульна металочерепиця мадера: основні переваги продукту

Наш завод металочерепиці реалізує лише якісні покрівельні матеріали. Уся продукція відповідає міжнародним стандартам та відрізняється наступними позитивними характеристиками:

 • тривалий термін експлуатації;
 • незначна вага;
 • легкість та простота монтажу;
 • високі показники міцності на розрив;
 • можливість виконувати покрівельні роботи за відносно низьких температур;
 • екологічність. Металочерепиця не містить шкідливих домішок;
 • оптимальні показники вогнетривкості (до 1200 градусів);
 • широкий температурний діапазон (металочерепиця може використовуватись у будь якому регіоні нашої держави та сусідніх країн).

Окрім того, такий дах легко ремонтується. У разі виникнення проблем варто лише замінити пошкоджену ділянку.

Сучасна металочерепиця в Чернівцях: ціна та правильний вибір

Вартість матеріалу визначається модифікацією:

 • листова черепиця – за 1 метр квадратний;
 • модульна – за 1 лист.

Підбираючи будматеріал для покрівельних робіт, слід звертати увагу на його технічні та експлуатаційні характеристики. Ми пропонуємо споживачам широкий вибір модифікацій металочерепиці. Колір та форма матеріалу залежать від побажань замовника.

Також, купуючи даний продукт, варто враховувати відмінності в металі – кількість цинку у структурі, товщині листа, тип полімерного покриття та марку сталі. Від товщини та марки сталі залежить жорсткість черепиці. Одразу зазначимо, що ця характеристика не впливає на довговічність покрівлі.

Цинк запобігає корозії та швидкому руйнуванню даху. Полімерне покриття не дозволяє цинку вивітритися. Також цей прошарок надає покрівлі певного кольору.

Здійснюючи продаж металочерепиці, ми відповідаємо за її якість та доступність. З нашими покрівельними матеріалами будинок буде по-справжньому затишним, комфортним та безпечним.

Купити металочерепицю в Чернівцях

Сталева черепиця – покрівельний матеріал, що відмінно зарекомендував себе. Вона затребувана в Чернівцях та інших містах України, оскільки відрізняється довговічністю, високою якістю, широким асортиментом кольорів та профілів, демократичною ціною. Доступна вартість металочерепиці обумовлена ​​відсутністю посередників – ми пропонуємо продукцію власного виробництва.

Питання-відповіді

Відповідь: Для виготовлення металочерепиці оцинкований або алюмінієвий великорозмірний лист штампується на ділянці черепичної покрівлі різного профілю та покривається антикорозійним складом з обох боків. Потім лицьовий бік фарбується складом, що імітує колір черепиці. Укладання листів проводиться по брусчастій решетуванні за допомогою шурупів.
Відповідь: Найпоширеніший недолік виникає через недотримання технології виробництва – відсутність пасивуючого шару або ґрунтовки. Це призводить до того, що основне полімерне покриття служить лише 1-3 роки, після чого дах покривається іржею. При покупці потрібно переконатися в наявності всіх шарів захисного покриття металочерепиці, попросивши продавця розкритий зразок.
Відповідь: На товщину листа. Вона має бути не менше 0,5 мм, інакше при монтажі та експлуатації деформація покрівлі неминуча.
×
Повідомлення
Введіть своє імя та номер телефону.
Наш менеджер звяжеться з Вами найближчим часом!