Товари в категорії
Колір
 • Одиниця виміру: м.кв
 • Загальна ширина (мм): 1215
 • Корисна ширина (мм): 1200
Колір
 • Одиниця виміру: м.кв
 • Загальна ширина (мм): 1215
 • Корисна ширина (мм): 1200
Залишились питання?
Залиште свої контакти і ми вам передзвонимо
Виробництво:
Виробництво сендвіч-панелей здійснюється на автоматизованих лініях, що забезпечує можливість створення великих обсягів продукції у мінімальні терміни.
В процесах виготовлення матеріалів використовуються якісні матеріали: сталь та сучасні утеплювачі.
Про компанію
Технологія передбачає безперервну подачу сировини.
Прокат профілюється, змащується спеціальним клеєм, укладається та заповнюється теплоізоляційним матеріалом. Панелі пресуються і розрізаються на відрізки потрібної довжини.
Виготовляемо матеріали
Наші клієнти
Залишились питання?
Залиште свої контакти і ми вам передзвонимо
Про компанію:
Компанія «Родничок» вже багато десятиліть займається виготовленням будматеріалів на замовлення.
За час своєї роботи ми зарекомендували себе як надійний постачальник та партнер.
У нас можна придбати високоякісні вироби для зведення капітальних будівель, тимчасових споруд, інших архітектурних та інженерних об’єктів.
Детальніше
Комплексність послуг
Сучасне автоматичне обладнання
Висока швидкість виробничих процесів
Сендвіч-панелі

Завод «Родничок» у Чернівцях виготовляє та реалізує сучасні сендвіч-панелі з серцевиною із пінополістиролу. Зовні конструкція обшита сталевими оцинкованими листами, вкритими поліефірним лаком. Матеріал забезпечує хорошу теплоізоляцію і вогнестійкість стін будівлі.

Асортимент сендвіч-панелей від заводу “Rodnichok”

Наша компанія пропонує купити сендвіч-панелі, виконані у наступних варіаціях:

 • кровельно-стінові двосторонні;
 • стінові односторонні.
 • Товщина конструкцій складає 50, 100, 150 та 200 міліметрів.

Виготовляються вироби у дев’яти різних відтінках.

Сендвіч-панелі односторонні та двосторонні: сфери використання

Ми виготовляємо сендвіч-панелі стінові та покрівельні. Відповідні панельні конструкції широко застосовуються у процесах будівництва й облаштування будівель різноманітного призначення:

 • виробничі, складські, промислові приміщення;
 • аеропорти, вокзали, ангари, станції технічного обслуговування;
 • гаражі й майстерні, автомобільні салони;
 • холодильні, морозильні камери, що використовуються у промислових чи виробничих цілях;
 • спортивні зали, гастрономічні й торгівельні павільйони, офісні центри, ринки та кіоски.

Сендвіч-панелі кровельно-стінові використовуються для будівництва громадських і енергетичних об’єктів. З таких матеріалів можна зводити приміщення для зберігання або сушіння фруктів, овочеві бази, контейнери і тимчасові споруди. За допомогою панельних конструкцій утеплюються житлові будинки.

Переваги використання сендвіч-панелей

Виробництво сендвіч-панелей відбувається на сучасному обладнанні у Чернівцях. Це забезпечує можливість постачати на ринок якісний продукт, котрий має багато позитивних характеристик:

 • універсальність;
 • довговічність;
 • низька ціна.

Окрім того, описувані вироби можуть використовуватися багато разів, що свідчить про економічну доцільність покупки. Крім того, будматеріали легко демонтуються та досить просто переміщуються за допомогою спецтехніки і вантажного транспорту. Це актуально для об’єктів, котрі регулярно або періодично змінюють місце розташування – тимчасові споруди на будівельних майданчиках, мобільні лабораторії й санітарні пункти тощо.

Роботи по зведенню будівель із сендвіч-панелей виконуються незалежно від погодних умов. При цьому немає потреби проводити спеціальну підготовку ґрунту. Завдяки цьому процес будівництва займає набагато менше часу.

Ціна на сендвіч-панелі

Вартість сендвіч панелей безпосередньо залежить від типу утеплювача (мінеральна вата або пінополістирол), товщини та вибору кольору (RAL). При виборі нестандартного кольору, ціна та термін поставки обговорюються в індивідуальному порядку.

Розміри, види та ціни сендвіч-панелей представлені на нашому сайті в каталозі. Якщо Вас цікавить детальний розрахунок виготовлення або послуга конструювання приміщень із сендвіч-панелей, скористайтесь простою формою зворотного зв’язку або телефонуйте за номером (067) 500-89-89.

Купити сендвіч-панелі з кар’єру у Чернівцях

Ми пропонуємо придбати сендвіч панелі в Чернівцях та з доставкою по Україні в роздріб та оптом заводу «Родничок». Надаємо гарантію на наші будматеріали!

Компанія «Родничок» пропонує купити металеві сендвіч-панелі недорого, тому що ми маємо власне налагоджене виробництво. Виробництво сендвіч-панелей здійснюється на високотехнологічній безперервній автоматичній лінії. Лінія має гусеничний прес, що гарантує високу якість поверхні та геометрії готової продукції. При виробництві застосовуються виключно екологічно чисті матеріали відомих та перевірених постачальників. Такий процес виробництва на виході дозволяє нам отримувати сендвіч-панель, що відповідає всім Вашим вимогам, ДСТУ та Європейським стандартам.

Ви можете купити сендвіч панелі дешево від заводу виробника з доставкою як у чернівцях та області, так і по всій Україні.

Ми більше 20-ти років займаємося виробництвом сендвіч-панелей і конструюванням приміщень із ніх, тож добре знаємо основні вимоги ринку. Наші менеджери знайдуть найбільш вигідне для Вас рішення, підберуть панелі відповідно до Вашого завдання і укомплектують їх усім необхідним для монтажу: саморізи, герметики, стрічки ущільнювачів і т.д. Також, для Вашої зручності, пропонуємо послугу їх монтажу.

Якщо вам потрібна допомога щодо розрахунку вартості потрібної кількості матеріалу залиште ваші контакти у формі зворотного зв’язку. Для того, щоб оформити замовлення зв’яжіться з нами по телефону або через відправку форми.

Питання-відповіді

Відповідь: Сендвіч-панелі можна використовувати у всіх категоріях будівель, навіть у багатоповерхових. Головне, підготуйте опорну конструкцію.
Відповідь: Якщо у вас споруда із підвищеною категорією пожежної безпеки (магазин, офіс, житловий будинок), то потрібно використовувати негорючі панелі з мінеральної вати. Для інших типів будівель рекомендуємо використовувати найекономніший утеплювач – пінополістирол.
Відповідь: Так, ми виробляємо панелі на заводі “Родничок” в Чернівецькій обл., Новоселицький р-н., с. Бояни, після чого веземо відразу на ваш об’єкт.
×
Повідомлення
Введіть своє імя та номер телефону.
Наш менеджер звяжеться з Вами найближчим часом!