Товари в категорії
Залишились питання?
Залиште свої контакти і ми вам передзвонимо
Виробництво:
Виробництво бруківки здійснюється за новітніми технологіями на європейському обладнанні.
Наявні потужності та налагоджені робочі процеси дозволяють мінімізувати витрати та знизити собівартість матеріалів.
Поставки здійснюються безпосередньо зі складів компанії.
Про компанію
Якість та надійність тротуарної плитки
Забезпечується за рахунок сировини – щебеню, річкового піску, пластифікаторів. У випадку з кольоровою бруківкою до складу додається спеціальний пігментний фарбник.
Виготовляемо матеріали
Наші клієнти
Залишились питання?
Залиште свої контакти і ми вам передзвонимо
Про компанію:
Компанія «Родничок» володіє власною виробничою базою й виготовляє якісні будівельні матеріали на замовлення.
Усі товари мають сертифікати якості й можуть використовуватися під час зведення будь-яких об’єктів – будинків, доріг, майданчиків для авто,тощо.
Детальніше
Лідер на ринку України
Багаторічний досвід та професіоналізм
Лояльні ціни
Тротуарна плитка та бруківка

Завод «Родничок» пропонує Вам купити бруківку за найнижчими цінами у Чернівцях та з доставкою по Україні. Матеріал широко застосовується задля створення якісного, довговічного та привабливого дорожнього покриття. З нашою бетонною плиткою можна будувати автомобільні дороги, оздоблювати подвір’я, вистилати пішохідні доріжки та реалізовувати будь-які дизайнерські ідеї.

Тротуарна плитка: особливості будматеріалу

Бруківка виготовляється з матеріалів, що мають високі показники міцності. Завдяки цьому готова плитка відрізняється зносостійкістю й довгим терміном експлуатації.

Також тротуарна плитка характеризується екологічністю, оскільки не містить токсичних речовин. Завдяки цьому таке дорожнє покриття вважається максимально безпечним і може використовуватися для оздоблення будь-яких ділянок – тротуари і дороги, подвір’я житлових будинків, паркові алеї, тощо.

Пропонуючи споживачеві купити бруківку у Чернівцях, ми піклуємося про надійність та зручність її використання. Саме тому наші матеріали мають наступні характеристики:

  • хороша водопроникність готового покриття;
  • можливість демонтажу в разі потреби;
  • хімічна інертність;
  • універсальність.

Наша бруківка виготовляється на автоматизованих виробничих лініях, продуктивність яких становить 1000 метрів квадратних на добу. При цьому у нас можна придбати плитку десяти різних відтінків.

До складу матеріалу входять спеціальні добавки, що забезпечують високу морозостійкість дорожнього покриття. Бруківка не руйнується під впливом низьких температур. Плитка, котру ми реалізуємо, має шорстку поверхню. Це забезпечує хороше щеплення з автомобільними шинами та взуттям.

Ми виготовляємо два різновиди бруківки, які відрізняються показниками товщини:

  • 45-60 міліметрів. Використовується під час облаштування тротуарів, пішохідних доріжок;
  • 80-100 міліметрів. Застосовується при будівництві автомобільних доріг.

Компанія «Родничок» продає бруківку різних форм. Серед асортименту можна знайти такі матеріали як плитка Старе місто, бруківка Цегла, Граніто, Трапеція, Кісточка, Паркувальна решітка. Також ми реалізуємо два види бордюрів – тротуарний та дорожній, сучасні водостічні жолоби.
Ми виготовляємо тротуарну плитку європейської якості. Забезпечується це завдяки використанню високотехнологічного обладнання. Крім того, ми ретельно контролюємо якість сировини та готових виробів.

Вартість бруківки залежить від форми, виду матеріалу, призначення та технічних характеристик.

Купити тротуарну плитку або бруківку в Чернівцях

Ви можете купити тротуарну плитку в нашому інтернет-магазині зі швидкою системою доставки безпосередньо до вказаного місця в Чернівцях або по Україні. Висока швидкість виконання замовлення – відправимо бруківку зі складу протягом 24 годин.

Важливою для замовників є ціна тротуарної плитки. Вартість продукції не завищується нами, що дозволяє замовляти її навіть за обмеженого бюджету. Обслуговуючи Чернівці та Чернівецьку область ми можемо запропонувати нашим клієнтам найбільш вигідні умови, оптимальну ціну тротуарної плитки та запропонувати оплату товару будь-яким зручним способом.

Нам можна довіряти! Завод “Rodnichok” працює більше 20-ти років, наша тротуарна плитка укладена в Чернівцях, Києві, Львові, Дніпрі та інших містах України.

Залишилися питання? Зв’яжіться з нами через онлайн форму на сайті або телефоном (067) 500-53-92. Фахівці дадуть відповідь на всі питання, підготують ваше замовлення і забезпечать доставку продукції. Будемо раді співпраці!

Питання-відповіді

Відповідь: Бетонна бруківка і є тротуарною плиткою. Як відомо, тротуарну плитку виготовляють із піску та цементу, тоді як бруківка складається з природних матеріалів – різних кам’яних порід. Тому вона може бути не зовсім правильної форми на відміну від точеної тротуарної плитки. І, як правило, бруківка товща, її середня товщина 60-80 мм, тоді як для тротуарної плитки вона дорівнює 35-45 мм. Бруківка вважається більш міцною та стійкою до кліматичних умов та хімічних речовин. Однак, завдяки сучасним технологіям, тротуарна плитка здатна витримувати ті ж навантаження, що й бруківка товщиною 100 мм.
Відповідь: Виготовлення продукції за Вашою заявкою здійснюється у найкоротший термін. Терміни виготовлення плитки нестандартної форми залежать від її складності та кількості затребуваної продукції. Точний термін можна дізнатися у наших менеджерів за телефоном (067) 500-53-92. Ми гарантуємо вам найкоротші терміни виконання замовлення та високу якість продукції.
×
Повідомлення
Введіть своє імя та номер телефону.
Наш менеджер звяжеться з Вами найближчим часом!