Доставка

Доставка будматеріалів на об’єкт – це, мабуть, одна з сильних сторін компанії «Родничок». Наш відділ логістики щодня працює над тим, щоб її вартість ставала нижчою, а якість вища. І нам є чим пишатися: навіть у найскладніших ситуаціях (погані під'їзні шляхи, жорсткі обмеження за часом прийому, подача на висоту) ми поставляємо будівельні матеріали вчасно.

Послуга доставки включає в себе:

  • швидкий та якісний сервіс;
  • супроводження товарів протягом усього процесу доставки та вирішення можливих проблем;
  • гарантія безпечної доставки без пошкоджень товару.

Оперативність – конкурентна перевага заводу “Rodnichok”. Незалежно від обсягу будівельних матеріалів, що замовляються, ви можете бути впевнені, що ми подбаємо про їх своєчасну та безпечну доставку. Навіть з урахуванням складної дорожньої ситуації на міських та заміських трасах ми робимо все можливе, щоб доставити ваше замовлення в мінімальний термін. Після опрацювання замовлення, товар, за наявністю, буде відправлений протягом 24 годин.

Ми практикуємо індивідуальний підхід на всіх етапах нашої роботи – від надання консультацій до персонального контролю, успішного завершення покупки та доставки будматеріалів. На прохання покупців доставка може бути здійснена у будь-який день тижня та у зручний для вас час. При завантаженні ми контролюємо збереження упаковки та якість матеріалу, а при розвантаженні – акуратність та швидкість.

Ми пропонуємо кілька спеціальних опцій доставки:

Доставка бруківки спеціальною машиною з маніпулятором.

Доставка бетону разом з мішалкою та насосом для подачі на певну висоту (до 40 м).

Оформлення та здійснення доставки за індивідуальними потребами.

Ціна на доставку будматеріалів у Чернівцях та області

Незалежно від дальності перевезення та обсягу замовлення, ми доставляємо будматеріали тільки на спеціалізованому транспорті – бетонозмішувачі, цементовози, вантажні автомобілі та напівпричепи з відкритим кузовом. У нашому розпорядженні – власний автопарк спецавтомобілів. Таким чином, ми гарантуємо - ви отримаєте продукцію без втрати якості.

Остаточна вартість доставки залежить від складності. Наприклад, ви можете прийняти вантаж тільки вночі, в певний час або бетонозмішувач не може проїхати до вашого об'єкта (для подачі бетону потрібен бетононасос). У таких ситуаціях ціни на доставку підвищуються, про що вам повідомляє менеджер «Родничок» під час оформлення замовлення. За більш детальною інформацією звертайтеся, будь ласка, до наших менеджерів. Фахівці нададуть вам всю додаткову інформацію щодо термінів та вартості доставки.

Замовити доставку будматеріалів у Чернівцях та по Україні

Заповніть форму онлайн-заявки, щоб замовити доставку або будматеріали нашого заводу. Або телефонуйте (067) 500-53-92, щоб обговорити з менеджером умови доставки, можливість отримання знижки або індивідуальної пропозиції. За вашим запитом, ми прорахуємо вартість робіт, надамо всю необхідну інформацію та відповімо на всі запитання.

Залишити заявку
Напишіть нам і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
×
Повідомлення
Введіть своє імя та номер телефону.
Наш менеджер звяжеться з Вами найближчим часом!