Будівельний контроль на об‘єкті

Технічний нагляд у будівництві – це комплекс заходів, покликаних забезпечити відповідність робіт вимогам проекту, нормативам та будівельним технологіям. Контроль під час будівельного або монтажного процесу – гарантія того, що робота буде проведена у строк, без помилок та з дотриманням необхідних вимог. За потребою, інженери компанії «Родничок» нададуть вам послуги професіонального контролю за будівництвом. Комплексний контроль виконання будівельно-монтажних робіт забезпечує:

  • виконання будівельного проекту за графіком, скорочення технічних ризиків та запобігання помилок на будівельному майданчику;
  • забезпечення належної якості будівельних робіт, дотримання будівельних норм та правил, а також вимог замовника;
  • відповідність затвердженої технічної документації та дозвільних документів на будівництво;
  • гарантію використання передбачених проектом будівельних матеріалів та конструкцій, та/або їх заміна на аналогічні за якістю, з метою уникнути зниження експлуатаційних властивостей будівлі, порушення екологічних норм у майбутньому;
  • контроль бюджету, відсутність невиправданих видатків у зв'язку з некоректно складеним кошторисом підрядника;
  • належне складання та випуск усієї виконавчої документації, звітів, сертифікатів та декларацій;
  • дає підтвердження безпеки будівельних робіт та подальшої експлуатації об'єкта.

Що входить в будівельний контроль на об’єкті

Список робіт може бути різним залежно від того, що саме контролює експерт (ремонт квартири чи будівництво будинку), а також від виду контролю (разовий або за абонементом). За більш детальною інформацією звертайтеся, будь ласка, до наших менеджерів. За вашим запитом, ми прорахуємо вартість робіт та узгодимо всі деталі.

Наші переваги

Компанія «Родничок» пропонує послугу будівельного контролю на об‘єкті у Чернівцях та області. Орієнтовна вартість робіт визначається залежно від складності ремонту та площі об’єкту.

До наших безперечних переваг відносяться:

Висока кваліфікація персоналу. У наш штат входять співробітники різного профілю, що дозволяє здійснювати контроль будівельних та ремонтних робіт на об'єкті будь-якої складності та обсягу;

Великий досвід робіт. Кожен співробітник технічного нагляду компанії «Rodnichok» працює у сфері будівництва від 10 років, а також має профільну освіту;

Незалежність. Наша організація не співпрацює з будівельними організаціями та не підтасовує дані перевірки. Тому Ви можете бути впевнені в об'єктивності наших експертів та отриманих результатів.

Замовити послугу будівельного контролю у Чернівцях

Щоб замовити послугу, достатньо скористатися формою зворотного зв’язку на сайті або зв'язатися телефоном (067) 500-53-92 з нашими спеціалістами. Далі ми уточнимо об’єм робіт, узгодимо час та вартість послуги технічного нагляду. Надамо вам необхідну інформацію стосовно вашого об‘єкту та спектру робіт.

Ми проконтролюємо процес вашого будівництво та будемо оперативно надавати інформацію стосовно можливих проблем або затримок. Ми також будемо раді проконсультувати вас з будь-яких питань.

Залишити заявку
Напишіть нам і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
×
Повідомлення
Введіть своє імя та номер телефону.
Наш менеджер звяжеться з Вами найближчим часом!