Оздоблення будинків сайдингом: ідеї дизайну

Сайдинг — engl. Side – сторона)— це облицювальний матеріал для будівель, який виконує дві основні функції: утилітарну — захист будівлі від руйнівних факторів зовнішнього середовища, та естетичну — декорування фасаду як окремої частини екстер’єру.

Це надійний та довговічний матеріал, зовнішні характеристики якого роблять сайдинг чудовим вибором для облицювання будь-якої будівлі, починаючи від житлового будинку і закінчуючи технічними приміщеннями.

Найбільшим достоїнством сайдингу є простота використання з точки зору установки, а також естетичний ефект, який він створює.

По-перше, будинок, облицьований сайдингом, може приховати дефекти стін.

По-друге, будинок з таким облицюванням виглядає красиво, дорого та затишно. Залежно від кольору, може максимально натурально імітувати деревину. Горизонтальний сайдинг створює ефект монолітності дизайну. Особливо довершено виглядає на ряді типових будинків чи таун-хаузів. Справжня американська мрія!

Безсумнівним плюсом є можливість додаткового утеплення, яку надає таке облицювання: під шаром сайдингу можна розмістити будь-які дерев’яні, цегляні, металопластикові, блокові та будь-які інші конструкції.

Компанія Родничок профілюється на виробництві металевих сайдингів трьох видів: пряма, фігурна та корабельна дошка. Їх ширина становить 120-300 мм, а палітра відтінків налічує двадцять найрізноманітніших кольорів, щоб задовольнити будь-які візуальні потреби та дати змогу втілити в життя найсміливіші творчі задуми!

Переваги такого облицювального матеріалу:

1. Технологія установки сайдингу називається «вентильований фасад» — вона не закриває наглухо стіни будинку, що дозволяє їм дихати;

2. Простий в експлуатації: будь-який бруд можна відмити водою, а інші забруднення відповідним хімічним розчином;

3. Стійкість до перепадів температур та УФ-проміння: не тріскається, не міняє кольору та не піддається корозії, витримує температуру від -50 до +50;

4. Вогнестійкість: не горить, а отже зменшує ризик виникнення пожежі, та не є токсичним для довкілля; 5. Довговічність: щонайменше 50 років експлуатації без додаткових реставраційних робіт!

Таким чином, якщо ви шукаєте довговічний матеріал, простий у догляді, який не піддається впливу зовнішніх факторів та який можливо установити самостійно, сайдинг — ваш ідеальний вибір!

×
Повідомлення
Введіть своє імя та номер телефону.
Наш менеджер звяжеться з Вами найближчим часом!