Підготовка бетону: секрети наших спеціалістів

Бетон – штучний кам’яний будівельний матеріал, що отримують в результаті формування та затвердіння суміші, до складу якої входить в’яжуча речовина – наприклад цемент, дрібні й мілкі заповнювачі та вода. Залежно від специфіки бетону, його склад може варіювати.

Цемент та вода є основними зв’язними компонентами бетону : саме від їх співвідношення залежить міцність бетону. Це співвідношення називається «водоцементний модуль» або “водоцементне співвідношення” та позначається як «В/Ц». Таким чином, чим менше «В/Ц», тим міцніше бетон. Іншим важливим компонентом бетону є заповнювачі: до дрібних відноситься пісок, а до мілких – щебінь та гравій. Вони формують «скелет» бетону, зменшуючи його усадку та запобігаючи виникненню усадкових тріщин.

Ми спеціалізуємося на виготовленні товарного бетону, який підходить для будівництва більшості цивільних об’єктів. Це бетон, компоненти якого розподіляються рівномірно, що сприяє високій якості продукту після схоплення та затвердівання.

Товарний бетон поділяється по міцності залежно від ряду основних якісних показників, а саме:

1. Марка будівельної суміші, що позначається літерою «М» та варіює в діапазоні від М50 до М1000, визначаючи межу міцності на стиснення в одиницях приведених в кгс/см²;

2. Клас бетону, що позначається літерою «В», відмінні показники якого варіюють від В3,5 до найвищого В80;

3. Стійкість до впливу вологу, що виражається показником W: від найменш стійкого – W2, до найбільш стійкого – W20;

4. Допустимий коефіцієнт температурного розширення, що вимірюється в мікрометрах на градус Цельсія та показує збільшення чи стиснення застиглого бетону при нагріванні чи вистиганні.

Процес виробництва товарного бетону в компанії Родничок є високотехнологічним і регламентується товарно-виробничими нормами та відповідає усім належним стандартам. Для виробництва бетону ми використовуємо три заводи німецького виробництва фірми «Ельба», які передбачають повну автоматизацію виробничих процесів та дотримання усіх екологічних норм. Також увесь бетон пройшов сертифікацію якості та має радіаційний сертифікат.

Компанія Родничок пропонує три основних види товарного бетону, а саме: гранітні, гравійні та щебеневі суміші. Кожен з них має щонайменше чотири види щільності, які, своєю чергою, підходять для найрізноманітніших типів будівельних робіт. Впевнені, в нас ви обов’язково знайдете те, що вам потрібно!

×
Повідомлення
Введіть своє імя та номер телефону.
Наш менеджер звяжеться з Вами найближчим часом!