Монтажні роботи

Монтаж є одним із найважливіших етапів будівництва, саме тому спеціалісти компанії «Родничок» приділяють йому велику увагу. Він охоплює цілий комплекс робіт, необхідний як для безпосереднього зведення споруд, так і для їх технічного оснащення. 

Компанія «Родничок» виконує повний комплекс будівельно-монтажних робіт у Чернівцях та інших містах України. При цьому ми утримуємо мінімальну вартість на свої послуги. Щоб споруджувані будівлі відповідали нормам безпеки, були міцними та надійними, важливо при будівництві та ремонті будівель користуватися послугами професіоналів. Гарантуємо грамотне, якісне та оперативне виконання монтажних робіт будь-якої складності.

Монтажні роботи можуть включати:

  • встановлення необхідного спеціалізованого обладнання;
  • монтаж металевих конструкцій;
  • встановлення обладнання для зв‘язку тощо.

Ми здійснюємо повний комплекс будівельно-монтажних робіт понад 20 років. Виконання замовлень здійснюється у повному обсязі та точно у строк. Наш штат включає кілька бригад, кожна з яких спеціалізується на монтажі певного типу.Відповідальний підхід до вирішення поставлених завдань дозволив нам зайняти лідируючі позиції у галузі, а також отримати визнання та повагу експертів. Всі роботи, що проводяться, повністю відповідають будівельним вимогам і вимогам безпеки та надійності.

Важливо, що для виконання будівельно-монтажних робіт використовують виключно сертифіковані матеріали. При цьому точне дотримання термінів, прагнення мінімізувати кошторис із збереженням характеристик міцності будівлі, а також вичерпні консультації фахівців з питань будівельно-монтажних робіт вигідно відрізняють нас від конкурентів.

Наші переваги

Наші послуги вигідно відрізняються тим, що всі роботи виконуються з максимальним рівнем відповідальності та вчасно. Після закінчення будівельно-монтажних робіт клієнт підписує акт приймання-передачі, тим самим отримуючи надійний правовий захист.

Перевагами звернення до нас є:

  • мінімальні терміни;
  • проведення будівельно-монтажних робіт на професійному рівні;
  • складання проектно-кошторисної документації досвідченими проектувальниками;
  • гарантія якості виконаної роботи;
  • широкий вибір спеціалізованої техніки (маємо власний автопарк);
  • зробимо доставку будівельних матеріалів (бетону, піску, щебеню).

Ціни на будівельно-монтажні роботи у Чернівцях та області

Штат компанії «Родничок» у Чернівцях включає дипломованих фахівців, які займаються точною оцінкою монтажних робіт. Таким чином, кожен клієнт отримує дані про терміни та вартість робіт, які відображені у проектно-кошторисних розрахунках. 

Варто відзначити, що всі заходи проводяться на підставі попередньо розробленого кошторису та затвердженого замовником проекту. Таким чином, до виконання робіт клієнт знає точну вартість монтажу та терміни його закінчення.

Замовити монтажні роботи у Чернівцях

Якщо потрібні будівельно-монтажні роботи, звертайтесь до компанії «Родничок» у Чернівцях. Ми забезпечуємо якість, контролюємо якість наявних матеріалів, відповідаємо за процес монтажу. За більш детальною інформацією звертайтеся, будь ласка, до наших менеджерів за номером телефону (067) 500-53-92 або формою зворотного зв’язку на сайті.

Залишити заявку на монтаж
Напишіть нам і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
×
Повідомлення
Введіть своє імя та номер телефону.
Наш менеджер звяжеться з Вами найближчим часом!