Сезон будівництва: З чого почати?

Весна! Це завжди про початок: нові горизонти та перспективи, новий цикл в природі та життя, і звісно ж, початок будівництва!

Весняна пора як жодна інша підходить для початку будівельних робіт, адже попереду цілих пів року тепла, сухості та сприятливих погодних умов. Тож затверджуйте будівельний план та приступайте до підготовчих будівельних робіт! Проте з чого почати?

Фундаментальне й основне — це визначитись з місцем, бюджетом, проєктом та бажаними термінами будівництва. Не розраховуйте звести будинок за один сезон: в ідеалі фундамент повинен відстоятися хоча б рік з моменту залиття.

Після узгодження основних організаційних моментів, наступний важливий крок – вибір відповідних матеріалів для будівництва: кожен матеріал, незалежно від того, цегла, дерево, сендвіч-панелі чи піноблоки, має ряд переваг та недоліків. Потрібно проаналізувати усі, перш ніж зупинитись на одному, адже дім – це дійсно далекоглядна перспектива! Основними факторами при виборі матеріалів вважаються кліматичні умови (власне клімат та рельєф ділянки), а також економічні фактори. Найшвидше зводяться модульні та каркасні будинки, тож зверніть на них увагу, якщо розраховуєте на стрімкі темпи зведення будівлі.

Отже, дозвіл на будівництво у вас в кишені, а будинок мрії – на папері та затверджений. Далі — покупка матеріалів. Їх спектр та необхідна кількість зазначаються у кошторисі. Вибір матеріалів – другий по важливості крок після вибору земельної ділянки під будівництво. При їх виборі звертайте увагу на сертифікованість матеріалів, відгуки, а також те, наскільки довго виробник представлений на ринку та на його репутацію.

ТМ Родничок є гарантом якості будь-яких обраних у нас матеріалів, адже усі вони є сертифікованими та виробляються за найвищими стандартами на європейському обладнанні.

В асортименті нашої компанії ви знайдете усі необхідні матеріали, починаючи від бетону і закінчуючи фасадною сіткою. Це позбавить вас від необхідності пошуку основних матеріалів у різних місцях! Більше того, ми цінуємо ваш час, тому здійснюємо опцію адресної доставки матеріалів будь-яких габаритів! Просто вкажіть необхідну кількість одиниць та місце доставки, а про все інше ми потурбуємося.

Вдалого сезону будівництва, сприятливих погодніх умов, міцного фундаменту та тільки вдалих будівельних рішень! ТМ Родничок – найкращі рішення для вашого будівництва.

Звертайтеся за номерами телефонів:

+38 (050) 700-28-28

+38 (097) 500-28-28

×
Повідомлення
Введіть своє імя та номер телефону.
Наш менеджер звяжеться з Вами найближчим часом!