Стиль та надійність: бруківка від «Родничок»

Бруківка  — різновид твердого дорожнього покриття, що характеризується викладанням прямокутних, квадратних (чи іншої форми) брусків подібного розміру та зовнішнього вигляду. Таке покриття характеризується довговічністю, надійністю та має особливо привабливий естетичний вигляд. Класична бруківка виготовляється переважно з твердих гірських порід, наприклад граніту чи базальту.

Компанія ж «Родничок» займається виготовленням сучасної високотехнологічної бруківки зі змішаних матеріалів на передовому, автоматизованому німецькому обладнанні. Особливістю нашого методу виробництва є використання гідравлічного преса: завдяки тиску у 210 bar бруківка виходить у декілька разів міцніше у порівнянні з литою.

Ми профілюємося на виробництві двох видів бруківки, а саме: 45-60 мм завтовшки, що використовується для укладання пішохідних зон з невеликим навантаженням, і 80-100 мм завтовшки  — для регулярного проїзду важкого транспорту. Окрім плитки для укладки, компанія виготовляє і сучасні дренажні системи для водовідведення. Завдяки кольоровій палітрі із десяти відтінків, бруківка компанії «Родничок» стане не лише надійним, а і стильним рішенням, яке дозволить втілити у життя найкреативніші дизайнерські задуми!

Серед найбільших переваг покриття проїзної та пішохідних зон бруківкою є:

1. Високий рівень надійності та довговічності — бруківка має високу опорну здатність та мало зношується за умови дотримання технології укладання;

2. Бруківка укладається на піщану подушку, що забезпечує хороший дренаж та стійкість до розмиття підземними ґрунтовими водами;

3. Оскільки бруківка не є цільним покриттям, це робить заміну окремих її частин простішою. Окремі її елементи можуть рухатись відносно один одного, що дозволяє покриттю зберегти цілісність при зсувах ґрунту та надмірних навантаженнях на поверхню;

4. Чітко структурований симетричний малюнок виглядає значно привабливіше у порівнянні з однорідною поверхнею асфальту. До того ж кольори можна поєднувати між собою, що дає додатковий простір для творчості.

Незалежно від того, чи плануєте ви викласти подвір’я перед приватним будинком, чи пішохідну частину міста з високим трафіком, чи проїзну частину, яку щодня проїжджатиме кілька десятків тон транспорту, будьте впевнені: бруківка нашої компанії стане ідеальним рішенням, яким ви залишитесь задоволені на довгі роки!

×
Повідомлення
Введіть своє імя та номер телефону.
Наш менеджер звяжеться з Вами найближчим часом!