ТМ Родничок у місті Чернівці!

Який ж тиждень без хороших новин? Ми вважаємо, що просто зобов’язані поділитися з вами основною: на минулому тижні відбулося відкриття першого фірмового магазину ТМ Родничок у місті Чернівці!

Офіційно приймаємо вітання та гостинно запрошуємо у наш салон за адресою вул. Хотинська, 43б!

Вважаємо це суттєвим кроком у розвитку та впевнені, що завдяки нашій продукції ще незчисленна кількість об’єктів буде реалізована з використанням матеріалів найвищої якості та ґатунку!

То чому ж варто обирати саме продукцію ТМ Родничок?

Родничок – це європейські стандарти та українське виробництво; висококласне устаткування та передові технології; це досвід та традиції, які ми вдосконалюємо та розвиваємо вже понад 20 років. Усі наші матеріали виробляються на обладнанні польського та німецького виробництва, яке було ретельно підібрано, щоб гарантувати нашим клієнтам найвищий рівень якості та довговічності матеріалів. За часи свого існування Родничок став одним із найбільших виробників будівельних матеріалів на Західній Україні.

Серед переліку матеріалів, що ми виготовляємо, є бруківка, металочерепиця, пінополістирол, товарний бетон, щебінь, пісок, термоблоки тощо.

Серед наших потужностей – заводи по виробництву товарного бетону, керамзитового блоку та тротуарної плитки; лінії з виробництва металочерепиці та сендвіч-панелей. У 2004 році ми збудували один з найбільших в Україні заводів з виробництва пінополістирольних плит.

Завдяки обширним потужностям, ми завжди виконуємо поставлені цілі своєчасно, а також реалізовуємо задачі найвищого рівня складності, тож будьте певні: для нас немає нічого неможливого.

Для зручності клієнтів, в межах області діє власна доставка:  привеземо будівельні матеріали у будь-яких обсягах прямо до ваших дверей!

Ми цінуємо ваш час, тому з радістю відповімо на будь-які запитання в онлайн-режимі та по телефону. Відповідні контакти зазначено на головній сторінці.

Вважаємо відкриття фірмового салону  впевненим кроком на шляху до розвитку та ще більшого ствердження ТМ Родничок як потужного, прогресивного, євроорієнтованого виробника, продукція якого є конкурентоспроможною не лише в Україні, а і за її межами.

Щиро вдячні кожному, хто рік за роком докладав зусиль до процвітання та розвитку нашої компанії, а також усім, хто довіряв нам та робив вибір на користь наших будівельних матеріалів. З оптимізмом та впевненістю дивимось у завтрашній день і впевнені, що досягнемо ще грандіозніших висот!

×
Повідомлення
Введіть своє імя та номер телефону.
Наш менеджер звяжеться з Вами найближчим часом!