Виклик замірника

Якість монтажних та будівельних робіт залежить від того, наскільки правильно були заздалегідь проведені всі заміри. Для того, щоб не стикатися з проблемою браку матеріалів або покупки зайвих, фахівці компанії «Родничок» готові зробити заміри та надати вам всю необхідну інформацію. Завод «Родничок» приділяє велику увагу якісному сервісу, тому ми пропонуємо вам комплекс послуг, який включає виклик замірника на об'єкт. За допомогою досвідченого фахівця, ви зможете заощадити суттєву частину свого бюджету, оскільки ви купите саме ту кількість матеріалу, яка потрібна для завершення будівництва.

Що входить до послуг замірника?

  • Ви зв'язуєтеся з менеджером компанії та заздалегідь узгоджуєте час приїзду замірника на ваш об'єкт; 
  • У визначений час фахівець нашої компанії приїде до Вас на об'єкт, проконсультує з усіх питань, пов'язаних із вибором матеріалу, зробить виміри та креслення, необхідні для розрахунку; 
  • За необхідності замірник привезе з собою зразки матеріалів;
  • На підставі даних отриманих від замірника менеджери зроблять точний розрахунок кількості та вартості матеріалів. 
  • За необхідності укладається договір на придбання будівельних матеріалів.

Усього 5 простих кроків дозволять вам заощадити чималі гроші та час. Адже не виключена можливість, що ви неправильно порахуєте, скільки потрібно матеріалу: або придбаєте надлишково, і даремно витратите гроші. Також є велика ймовірність, що матеріалу не вистачить і доведеться замовляти його знову і витрачати час на очікування поставки. Виклик замірника позбавляє цих проблем і гарантує високу точність у розрахунках! 

Що ви отримаєте? 

Після завершення роботи замірника, вам будуть надані креслення, точний розрахунок кількості та вартості необхідного будівельного матеріалу. За необхідності, договір на поставку будматеріалів, рахунок на оплату. За запитом надамо кошторис на монтажні роботи. 

Ми розуміємо, що будівельно-монтажні роботи потребуються багато часу та уваги, тому готові взяти на себе всі необхідні заміри.

Викликати замірника на об’єкт у Чернівцях та області

Зателефонуйте нам або залиште заявку на проведення замірів через форму зворотного зв’язку на сайті. У зручний день та час наш фахівець прибуде на ваш об’єкт для виконання завдання. Отримайте готові заміри швидко та якісно. Ми будемо раді допомогти вам!

Залишити заявку
Напишіть нам і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
×
Повідомлення
Введіть своє імя та номер телефону.
Наш менеджер звяжеться з Вами найближчим часом!